Aktualności

TOP AMBER: Chilli – Ireneusz Glaza
27.01.2021

Chilli – autorski koncept Ireneusza Glazy to jedna z najmłodszych firm, które zauważalnie zaakcentowały swoją obecność na bursztynniczej scenie Gdańska. Prawdziwie pikantny design w perfekcyjnym wykonaniu odważnie łączy jubilerskie tradycje z niestandardową interpretacją stylistyczną.
więcej...

DESIGN / ZŁOTO / SREBRO: Dorota Cenecka – Gin Atelier
27.01.2021

Wyróżnikiem prac Doroty Ceneckiej oraz znakiem rozpoznawczym prowadzonego przez nią studia projektowego Gin Atelier są unikatowe obiekty złotnicze o rzeźbiarskich odniesieniach, jednoznacznie akcentujące ich ręczne wykonanie.
więcej...

AMBERIF – PO RAZ DWUDZIESTY ÓSMY.
20.01.2021

W nowej lokalizacji: hali sportowo-widowiskowej Ergo Arena oraz w nowym, kwietniowym terminie, ale niezmiennie w Gdańsku – Światowej Stolicy Bursztynu, odbędą się już po raz 28. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF.
więcej...

TOP AMBER – NAC Amber
12.01.2021
Wzornictwo firmy NAC Amber konsekwentnie nawiązuje do klasycznych kanonów złotniczego rzemiosła. Odporna na efemeryczne zmiany, niepoddająca się sezonowym modom, ponadczasowa biżuteria zwraca uwagę wymagających odbiorców na całym świecie.
więcej...

DESIGN / GOLD / SILVER – Paweł Kaczyński
12.01.2021
Unikatowa biżuteria Pawła Kaczyńskiego jest rozpoznawalnym wyróżnikiem polskiego designu już ponad 20 lat. Potwierdzeniem najwyższych umiejętności autora jest Grand Prix w prestiżowym konkursie sztuki złotniczej w Legnicy ...
więcej...